DR. MILLERA VELOCI (IASO) TĒJA

Dr. Millera tēja (Bills Millers, zinātņu doktors Uztura zinātnēs Džeksonā, Tenesijā) - ir unikāls, drošs augu maisījums, kurš sastāv tikai no dabīgām izejvielām; gatavots, lai maigi attīrītu gremošanas traktu un ķermeni.

Nosaukumam izmantota viena no tās sastāvdaļām, tradicionāli un plaši izmantota auga, kas ir pazīstams kā Svētais Dzelksnis (mārdadzis) , taču netiek uzsvērta jelkāda reliģiska nozīme, lai gan pateicīgie tās lietotāji, kuri, pēc šīs tējas dzeršanas, paši izbauda atzīstamos veselības uzlabošanās faktus, bieži vien pateicas Dievam par šo dziedniecības dāvanu.

Doktora Millera tēju var izmantot arī kā elementu jebkurā svara zaudēšanas programmā un tā ir daudz efektīvāka nekā Ķīnas Zaļā Tēja. Regulāri dzerot tēju, tiek novērots ķermeņa tauku masas zudums un ievērojami samazinās vēdera un gurnu apkārtmēri. Dažiem cilvēkiem svars krītas ļoti ātri, taču rezultāti var atšķirties.

Kad liekais svars uzkrājas uz resnās un tievās zarnas iekšējām sieniņām, neviena diēta vai tauku zaudēšana, vai vingrinājumi nespēj palīdzēt tikt no tā vaļā. Taču tēja var!

Ja jums piemīt uzpūšanās, izspiešanās vai tā saucamais "alus vēders", tādā gadījumā tēja spēj palīdzēt nomest kilogramus un samazināt jūsu vidukļa apkārtmēru.

Dr. Millera tēja ir ar labu garšu un droša, ķermeni attīroša tēja. Dr. Milleram piederošajās divās klīnikās ASV jau vairāk, kā 20 gadus gūst sekmīgus rezultātus.

To veiksmīgi izmantojuši cilvēki, kuri cieta no:

 • Kuņģa dedzināšanas sāpēm
 • Gremošanas traucējumiem/vēdera sāpēm
 • Aizcietējumiem/ hemoroīdiem
 • Zarnu darbības traucējumiem/ Krona slimības
 • Sāpēm vēderā /Zarnu iekaisumiem
 • Zarnu spazmām/Kolīta
 • Gāzēm vēderā / gāzu uzkrāšanās
 • Sliktas elpas / Sliktas ķermeņa smakas
 • Atraugām/uzpūšanās
 • Palielināts vēders
 • Liekajiem taukiem/ liekā svara /Aptaukošanās
 • Neveselīgas ādas / Niezes
 • Jūtīgas ādas/ ādas apsarkumi /dermatīts/ psoriāze
 • Alerģijas un siena drudzis / Ēdiena alerģijas
 • Išiass
 • Locītavu sāpes/ artrīts/ migrēna / galvassāpes

Dzerot tikai divas tasītes dienā, Dr. Millera pacienti veiksmīgi izmantoja tēju lai:

 • Atbrīvotos no vēdera apkārtmēra centimetriem un samazinātu tauku slāni visās pārējās ķermeņa daļās (neizmantojot speciālu diētu vai atsakoties no iemīļotajiem produktiem)
 • Panāktu lielāku enerģijas daudzumu un vairāk priecātos par dzīvi
 • Atjaunotu domāšanas spējas un uzlabotu atmiņu, kas tiek samazināta asinīs esošo toksīnu dēļ
 • Atbrīvotos no alerģijām un siena drudža
 • Iztīrītu no ķermeņa medikamentu pārpalikumus un smagos metālus
 • Iztīrītu nikotīna un pasīvās smēķēšanas sekas organismā
 • Palīdzētu atturēties no smēķēšanas
 • Uzturētu zarnu traktu, nieres, aknas, plaušas veselīgas un tīras
 • Uzlabotu gremošanas un zarnu trakta darbību
 • Palīdzētu attīrīt zarnu traktu no ķīmiskajām vielām, ko ir ienesuši parazīti, sēnītes un citas baktērijas
 • Atbrīvotu zarnas no parazītiem un cērmēm
 • Attīrīt no nevēlamajiem toksīniem asinis, iekšējos orgānus un gremošanas sistēmu
 • Atjaunot 80% probiotisko baktēriju dabīgo līdzsvaru un, lai uzlabotu gremošanas darbību un veicinātu uzturvielu veiksmīgu asimilāciju organismā
 • Atbrīvotu vēdera izeju, atbrīvotos no aizcietējumiem un hemoroīdiem
 • Palīdzētu atvieglot gremošanas slimības. Tādas kā kuņģa dedzināšanas sāpes, zarnu iekaisuma slimības, krona slimību, kolītu, vēdera izejas slimības
 • Uzlabotu ādas stāvokli un ķermeņa aromātu, kurus ietekmē toksīni, kas tiek izvadīti caur sviedru dziedzeriem
 • Panāktu veselīgāku, maigāku un jauneklīgāku ādas izskatu
 • Palīdzētu samazināt holesterīna līmeni un cīnītos pret paaugstinātu asinsspiedienu

Tēja ir brīnišķīgs dzēriens un svētība mūsu veselībai.

 

*Tēja iznīcina skābo baktēriju, kura veicina vēža šūnu veidošanos.

*Ieteicams dzert arī pēc ginekoloģiskām operācijām, jo veicina sadzīšanu.

*Palīdz izvadīt nierakmeņus, tikai katram tas ir individuāli. Ja sākas stipras sāpes, deva jāsamazina un pēc tam pakāpeniski palielina pēc izjūtas.

*Noteikti tēju vajag lietot pie vairogdziedzera slimībām.

*Pie Hepatīta C pozitīvi uzlabo atveseļošanās procesu.

*Attīrot zarnas, var palīdzēt arī prostatai, jo samazinās spiediens uz to.

*Tēja palīdz samazināt svaru, ja tas ir radies hormonu dēļ. Noteikti vajag ievērot pareizu ēšanas režīmu.

* Tēja iznīcina visus parazītus.

*Ja ir atvērta kuņģa čūla, noteikti vajag lietot tēju. Labāks rezultāts, ja tējai pievieno 1 tējkaroti dzeramās sodas.

 

 

Veselības problēmas kuras novērš tēja

 

Aizcietējumi.

Ir vairākas veselības problēmas, par kurām cilvēki nevēlas runāt un pat ārstam nestāsta. Viena no tādām problēmām ir aizcietējumi.

Tie var rasties jebkurā vecumā un jebkuram cilvēkam.

Iemesli ir dažādi: stress, neveselīga pārtika, sēdošs darbs, neveselīgs dzīves veids, dažu medikamentu lietošana u.c.

Vēlams, lai vēders izietu 1 - 3 reizes dienā. Katram cilvēkam tas ir individuāli.

Resnajā zarnā mikroorganismu ietekmē notiek nesagremoto ogļhidrātu rūgšana un nesagremoto olbaltumvielu pūšana. Rezultātā rodas kaitīgas vielas. Daļa no tām uzsūcas asinīs un tiek atindētas aknās. Ja vēders iziet reti, kaitīgās vielas resnajā zarnā savairojas, intensīvāk uzsūcas un aknām vairāk darba, tās tiek pārslogotas, jo aknu uzdevums kaitīgās vielas padarīt nekaitīgas.

Aizcietējumi veicina daudzu slimību rašanos: hroniskus resnās zarnas iekaisumus, hemoroīdus, zarnu audzējus u.c.

Ātrā palīdzība ir klizma. Taču regulāri klizmu izdarīt nav vēlams. Tas nav dabīgs process un bieži to pielietojot, tiek bojāts izejas zarnas slēdzējmuskulis un veidojas vēl izteiktāki aizcietējumi vai, tieši pretēji, izkārnījumu nesaturēšana.

Kūtra zarnu darbība ir ļoti kaitīga un jāmeklē veidi, kā panākt dabīgu zarnu iztukšošanos 1-3 reizes dienā.

Viens no visefektīgākajiem un pilnīgi nekaitīgiem līdzekļiem ir dr. Millera tēja.

 

Gremošanas traucējumi.

Gremošana ir viens no stūrakmeņiem ceļā uz vingru, veselīgu un slaidu augumu. Gremošana ir process, kas pārvērš ēdienu par enerģiju, ko izmantojam. Ja gremošanas sistēma nestrādā pilnvērtīgi, var rasties dažādi sarežģījumi:

- Svara pieaugums.

- Nogurums vai miegainība.

- Gremošanas traucējumi, skābes atvilnis vai vēdera uzpūšanās.

- Mazāks efekts no fiziskiem vingrinājumiem.

- Nespodra un neveselīga āda.

- Alerģiju attīstība.

Ja tava gremošanas sistēma nestrādā pietiekami labi, vienkāršākais veids kā uzlabot tās darbību, nevēršoties pie ārsta, ievērot pareizu diētu, kā arī attīrīt gremošanas traktu ar tēju.

 

Slikta elpa, nepatīkams ķermeņa aromāts.

Sliktu elpu izraisa baktērijas, kuras apēd un pārstrādā Jūsu mutē palikušās ēdiena paliekas. Lai izdzīvotu, šīm baktērijām nav nepieciešams skābeklis; tās dod priekšroku sausai videi bez jebkāda gaisa padeves.

Sliktai elpai var būt vairāki iemesli – bojāti zobi, iekaisušas smaganas, problēmas ar gremošanas traktu. Elpa var būt slikta, ja cilvēks nav kārtīgi ēdis vai ieturējis specifisku diētu, piemēram, cilvēkam, kurš ietur olbaltumvielu diētu, elpa ar laiku kļūst salkana. Slikta elpa var būt arī tad, ja cilvēks badojas, jo tad organisms sāk šķelt rezerves, kuras ikdienā, kad normāli ēd, neizmanto. Tāpat daudziem ir slikta elpa no rītiem. Tas atkarīgs no tā, kas un cik daudz iepriekšējā vakarā ēsts un dzerts. Ja cilvēks aiziet gulēt pēc tam, kad apēdis kārtīgu gaļas gabalu un izdzēris pudeli alus, diez vai elpa būs laba.

No kā rodas nepatīkams ķermeņa aromāts? Visizplatītākais sliktā aromāta iemesls ir svīšana. Tas, cik daudz cilvēks svīst, ir atkarīgs no viņa vielmaiņas. Biežāk svīst cilvēki, kuriem ir liekais svars, kad mazāka slodze izraisa lielāku piepūli. Tāpat daudz svīst cilvēki, kuriem ir ātra vielmaiņa, arī tad, ja viņi ir ļoti slaidi.

Smaka veidojas no baktērijām, kas ir uz ādas. Katram cilvēkam uz ādas ir sava mikrovide, kas veidojas no tā, ko cilvēks ēd, kā dzīvo, ar ko un cik bieži mazgājas. Kad sviedri sastopas ar baktērijām, veidojas smaka. Ko tas nozīmē? Tikai to, ka regulāri jāmazgājas un uz ādas jāveido tāda vide, lai baktērijām būtu mazāk vietas, kur pieķerties, proti, ja paduses ir izskūtas, tad ir mazāk vietas baktērijām, līdz ar to mazāka smaka.
Nenoliedzami sviedru aromātu nepatīkamu var darīt arī dažādas saslimšanas, un tas, kā cilvēks smaržo, ir atkarīgs no viņa vielmaiņas. Arī dažādi medikamenti var izraisīt nepatīkamu sviedru aromātu. Tāpēc gadījumā, ja kolēģi vai tuvinieki sāk sūdzēties par nepatīkamo aromātu, ir nepieciešama organisma attīrīšana.

Te atkal var palīdzēt tēja.

 

Psoriāze

Psoriāze ir ādas slimība, kas medicīnā pazīstama jau no Hipokrata laikiem. Visbiežāk ar to slimo Ziemeļeiropas valstu iedzīvotāji. Psoriāze ir gan jauniem, gan veciem, taču diezgan bieži ar to saslimst pubertātes vecumā, un tas, iespējams, saistīts ar organismā norisošajām hormonālajām pārmaiņām. Slimība nav lipīga, ar psoriāzi nesaslimst pēc pieskaršanās slimnieka ķermenim.

Galvenie izraisošie faktori ir stress, fiziska vai psihiska trauma, vīrusu un baktēriju izraisītas infekcijas, piemēram, angīna, kā arī vielmaiņas un imunoloģiski traucējumi. Liela nozīme ir iedzimtībai, jo apmēram 40% slimnieku ar šo kaiti sirgst arī kāds no radiniekiem, tāpēc psoriāzi var dēvēt par ģimenes slimību.
Psoriāzi var veiksmīgi ārstēt ambulatoriski.

Pasaule un arī Latvijā viens no visefektīvākajiem līdzekļiem ambulatoriskai psoriāzes ārstēšanai ir Dānijā ražotais daivoneksa krēms.

Vēl labākus panākumus var iegūt, papildus krēmam, attīrot organismu kopumā ar tēju.

 

Liekais svars

Liekais svars mūsdienās jau ir aktuāla problēma. Apmēram 60-70% cilvēku modernajā rietumu pasaulē cieš no pārmērīgas ķermeņa masas, puse no viņiem – no aptaukošanās. Jau bērnu un pusaudžu vecumā aptaukošanās ir sastopama 2-3 reizes biežāk nekā pirms 30 gadiem.

Liekā svara rašanos izraisa trīs pamatcēloņi:

- Neveselīga pārtika, (ātrās uzkodas, konservanti, saldināti dzērieni, čipši, saldēti un konservēti produkti)

- Mazkustīgs dzīvesveids. (Vairāk braucam ar auto nekā ejam kājām, TV, datori, sēdošs darbs visu dienu…)

- Iedzimtība.

Taču mūsdienās ir arī ceturtais faktors – vide un sabiedrība. Vide, kas mums ļauj dzīvot mazkustīgi, ēst neveselīgi, un rezultātā pieņemties svarā:

Restorānu un bistro īpašnieki, pārtikas un dzērienu ražotāji, visa šī plašā sfēra ir gatava ieguldīt pietiekami daudz naudas efektīvā reklāmā. Mūsu apziņa ir iespaidojama, pašiem to neapzinoties, vēl vairāk iespaidojami ir bērni un pusaudži, kas arī ir visvājākie reklāmas upuri. Turklāt ir izskaitļots, ka visvairāk tiek reklamēti tieši tie ēdieni, kuri satur vislielāko daudzumu cukura un tauku, bet maz vērtīgu barības vielu.

Tēja iztīris no organisma kaitīgās vielas, kuras uzņemtas ar neveselīgu pārtiku.

 

Galvassāpes, migrēna

Galvassāpes ir viens no visizplatītākajiem simptomiem, kam var būt daudzi iemesli. Arī galvassāpju veidi ir dažādi. Galvas sāpju vieta, to stiprums, ilgums, biežums, kā arī galvassāpju iemesli ir daži no mainīgajiem lielumiem, ko ārsti izmanto, lai noteiktu dažādo galvassāpju veidus.

Daudzi cilvēki ir izjutuši galvassāpes saistībā ar dažādu vielu lietošanu vai pēc to lietošanas – tipisks piemērs ir alkohols. Arī vairāki medicīniskie produkti var izraisīt galvassāpes, piemēram, līdzekļi pret astmu, nitroglicerīns, hormonālie kontracepcijas līdzekļi, utt.;

Ja galvas sāpju iemesls ir šie minētie faktori, tad Tēja palīdzēs atbrīvoties no organisma piesārņojuma.

 


 

.