Dr. Millera VELOCI (IASO) tējas sagatavošana lietošanai.
 

    Saņemtajā paciņā ir 4 celofāna maisiņi, katrā pa diviem tējas maisiņiem.
    Šie četri komplektiņi ir vidēji četrām lietošanas nedēļām vienam cilvēkam.
 
    Ņemam vienu celofāna iepakojumu, atveram un izņemam divas tējas paciņas laukā, ieliekam viena litra burkā un pārlejam  ūdeni. Ūdens NEDRĪKST būt verdošs, tam jābūt 60-80 grādi karstam. Šo uzlējumu noliek istabas temperatūrā, labāk pat ietītu dvielī, lai atdziest pakāpeniski, un šādi tur 6 - 8 stundas. Var viegli pārlikt ar vāciņu. Pēc tam tējas uzlējumu glabā ledusskapī.
     Lai ievārītu tēju, tad krūzē (200-250 ml) ielejam koncentrātu no ledusskapja, apmēram 50 gramus (1/4 daļu no krūzes tilpuma), un pielejam klāt karstu (NE VERDOŠU) vai aukstu ūdeni.
    Tēja jādzer divas līdz trīs reizes dienā. Var lietot pirms ēšanas vai ēšanas laikā. Tēja ļoti garšīga būs lietojot kopā ar medu.
 
    Ja vēlaties - varat tēju dzert vairāk vai arī mazāk. Taču atceraties, ka tējai piemīt caurejas un organisma atindēšanas efekts, līdz ar to var rasties nelielas neērtības pirmajās dažās dienās, kad organisms tiks pakļauts attīrīšanas procesam - toksīni un liekie atlikumi tiks izvadīti no organisma.
    Pirmajās dienās, visticamāk, tualete būs jāapmeklē daudz biežāk nekā ierasts, tādēļ laicīgi plānojiet, ja jāiet ārpus mājas, un nedzeriet tieši pirms došanās ārā.
    Neuztraucieties, ja dabīga vēlme atviegloties būs divas vai vairāk reizes dienā. Tam būs dabīgs process, bez piepūles un sasprindzinājuma. Ja Jūs strādājat no pirmdienas līdz piektdienai, būtu vēlams sākt lietot tēju piektdienas pēcpusdienā, pēc darba, tādējādi jūs būtu visu dienu mājās.
 
    Turpinot ikdienā dzert šo tēju, jūs izvadīsiet no organisma aizvien vairāk toksīnu un kaitīgo vielu, līdz ar to arī uzlabosies pašsajūta, jūs jutīsieties vieglāk un enerģiskāk. Ja laika gaitā jums ir radušies lieli nevēlamo uzkrājumu daudzumi, būs nepieciešams ilgāks laiks, lai attīrītu organismu.
    Līdz ar resnās zarnas atbrīvošanos no atlikumiem, kas to aizpilda, jūs jutīsiet un redzēsiet kā jūsu vēders samazinās. Jums var pazust vairāki cm no vidukļa apkārtmēra un liekais svars.
 
    SVARĪGI: Tāpat būtu jālieto vismaz 8 krūzes tīra ūdens ikdienā. To ir ieteicams lietot arī veselam cilvēkam, neskatoties uz to vai Jums ir kāda kaite vai nav. Nedzerot pietiekoši daudz šķidrumu, organisms nespēj pienācīgi izvadīt liekos atkritumus un toksīnus. It sevišķi tas palīdz nieru darbībā, limfmezgliem, plaušām, zarnu traktam un sviedru dziedzeriem.
 
    Ūdens ir "universāls līdzeklis" nevajadzīgo materiālu izvadei no organisma un  kalpo kā uzturvielu transportētājs šūnās.
 
 
 

Tējas ievārīšana (īsi):

  • 1 l  (labāk 900 ml = galons) burka ar vāku.

  • Ieliek 2 paciņas.

  • Uzlej karstu (NE VERDOŠU) ūdeni (piem., uzvāra, 3-4 min. pagaida un tad lej).

  • Ietin dvielī (lai atdziest pakāpeniski) un atstāj uz 6-8 stundām (vakarā uz nakti).

  • Nedrīkst ievārīt termosā – viss derīgais saturs var pazust.

  • Tad burkas saturu izmanto kā tējas stiprumu, kuru glabā ledusskapī.

  • Ievāra tēju 2 x dienā – ¼ glāzes (200-250 ml) ielej stiprumu un tam pielej karstu (ne verdošu) vai aukstu ūdeni.

  • Pietiek aptuveni nedēļai.

 

.